Obrazy na płótnie z niebieskimi kwiatami
Dekoracje wewnętrzne

Obrazy na płótnie a druk cyfrowy…

W obecnej dobie druku, maszyny pozwalają na zadruk co raz bardziej specyficznych tkanin. Nastał czas na materiał płótno podobny!


W XVI w. obrazy spotykane były jedynie w domostwach szlachty. Uważane były za wyjątkowy element wystrojowy. Generalnie były ogromne, malowane najczęściej farbami olejnymi, z masywnymi i przyozdobionymi ramami. Uwiecznienie członka bądź całej rodziny na owym portrecie, wymagało od artysty zarówno dobrego pędzla jak i szybkich dłoni. W raz z gwałtownym postępem technologii w XX w. byliśmy w stanie uwieczniać najlepsze chwile na kliszach aparatów. Na wiek XIX przypada rozwój drukarek oraz ploterów cyfrowych. Maszyny te pozwalają na wydruk wyjątkowych fotografii np: obrusy dekoracyjne, fotorolety, bądź właśnie wyżej wspomniane obrazy na płótnie.

Obrazy na płótnie drukowane metodą cyfrową wyglądają wręcz rewelacyjnie! Główną zasługą tego wyglądu jest materiał płótno-podobny, który nadaje wspaniałą frakturę oraz nadaje wrażenie użycia prawdziwych farb. Ceny takich obrazów są o dużo niższe, niż zlecenie namalowania obrazu u artysty. Ponad to możemy wybrać grafikę z nieskończoną ilością wzorów!

Obraz dekoracyjny z czerwonym garbusem i wieżą eiffle'a
Obraz w domu
obraz na płótnie na czarnym tle z białymi liliami
Obraz w biurze
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s